| Ukladanie do vyrovnávacej pamäte pri strate napájania | od 10 ms |
| CPU dáta | 32 MB Flash, 32 MB RAM, 400 MHz procesor |
| Diagnostika špecifická pre zariadenie | Pamäť pre diagnostiku, Kanálovo a modulovo orientovaná diagnostika, Príliš nízke napätie / skrat v moduloch |
| LED špecifické pre zbernicu | TP: Link / Traffic |
| LED špecifické pre produkt | M: Upravená konfigurácia / vynútenie aktívneho stavu, ERR: Chyba behu PLC, PL: Výstupné napájanie, RUN: Stav PLC, SF: Systémová chyba, STOP: Stav PLC, PS: PS: Napájanie elektroniky, napájanie snímača |
| Ďalšie funkcie | Diagnostické funkcie, Pohybová funkcia pre elektrické pohony |
| Ovládacie prvky | Otočný prepínač pre RUN/STOP, DIL prepínač pre CAN close |
| Fieldbus rozhranie, galvanické oddelenie | Áno |
| Fieldbus rozhranie, prenosová rýchlosť | Nastavenie pomocou softvéru, 125, 250, 500, 800, 1000 kbit/s |
| Trieda odolnosti proti korózii CRC | 2 - Stredná odolnosť proti korózii |
| Domový materiál | Vystužený PA, PC |
| Menovité jednosmerné prevádzkové napätie | od 24V |
| Parametrizácia | CODESYS V2.3 |
| Protokol | CODESYS Level 2, EasyIP, Modbus TCP, TCP/IP |
| Úroveň zabezpečenia | IP65, IP67 |
| Prenosová rýchlosť | 10/100 bit/s podľa IEEE 802.3 (10BaseT) alebo 802.3u (100BaseTx) |
| Teplota okolia | -5 - 50 °C |
| Skladovacia teplota | -20 - 70 °C |
| Nastavenie IP adresy | DHCP, S CPX-MMI, S CoDeSys |
| Poznámka k materiálom | V súlade s RoHS |
| Hmotnosť produktu | od 155 g |
| Podpora konfigurácie | CODESYS V2.3 |
| Rozmery š xdxv | 50 mm x 107 mm x 55 mm |
| Relatívna vlhkosť vzduchu | Žiadna kondenzácia, 95% |
| Vlastný odber prúdu pri prevádzkovom napätí | Viem. 85 mA |